Pokaż koszyk          

Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Właścicielem Serwisu internetowego jest firma AZET Sławomir Sikorski z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Żwirki i Wigury 11A

Regulamin określa zasady korzystania z internetowych serwisów:

 • tanie-okna.net

 • tanie-drzwi.net

 • tanie-bramy.net

 • tanie-rolety.net

 

Przyjmowanie zapytań ofertowych odbywa się za pośrednictwem wyżej wymienionych stron internetowych. Wszystkie towary wystawione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta.

Informujemy,że znaki towarowe, opisy oraz zdjęcia zamieszczone na stronach sklepu należą do ich właścicieli i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie ich w całości lub części bez zgody właściciela jest zabronione.

Ceny towarów wystawionych w sklepie są cenami brutto w polskich złotych.

 

ZAPYTANIA OFERTOWE. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 

Przed złożeniem zamówienia klient wysyła zapytanie ofertowe na wybrane przez siebie towary. Zapytania można składać za pośrednictwem stron internetowych podanych wyżej 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 i w soboty w godz. 9-13 (każde zapytanie telefoniczne należy potwierdzić pocztą elektroniczną). Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza dostępnego na stronach. Na podstawie zapytania sklep przygotowuje propozycję zawarcia umowy i wysyła ją za pośrednictwem poczty elektronicznej najpóźniej do następnego dnia roboczego od dnia otrzymania zapytania. Jeśli klient nie otrzyma potwierdzenia w przewidzianym terminie powinien skontaktować się telefonicznie ze sklepem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu przez sklep akceptacji potwierdzenia. Do terminu realizacji należy dodać czas dostawy przez firmę kurierską.  W przypadku braku towaru w magazynie sklepu sprzedawca proponuje alternatywny termin dostawy lub anulowanie zamówienia.

 

DOSTAWA ZAMÓWIONEGO TOWARU

 

Dostawa zamówionego i potwierdzonego towaru następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transportem własnym sprzedawcy na wskazany w zamówieniu adres.

Towar o wadze powyżej 30 kg należy odebrać bezpośrednio przy samochodzie kuriera. Zaleca się klientowi sprawdzenie stanu przesyłki w momencie odbioru. Jeśli przesyłka jest uszkodzona Klient ma prawo nie przyjmować jej jednocześnie jest zobowiązany do niezwłocznego powiadomienia sklepu wysyłając wiadomość e-mail lub kontaktując się telefonicznie.

Koszt przesyłki w wysokości podanej w potwierdzeniu zamówienia ponosi Klient. Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem własnym sprzedawcy.

W przypadku zamówienia na okna, drzwi, bramy garażowe, rolety koszt transportu sprzedawcy przedstawiają się następująco:

 

 • do 10 km - GRATIS

 • od 10 do 40 km - 75zł

 • od 40 do 80 km - 125zł

 • od 80 do 120 km - 165zł

 • powyżej 120 km koszt transportu nwynosi 1,75zł / km

 

W przypadku zamówień na pozostałe towary inne niż drzwi, okna, bramy garażowe i rolety (bez względu na odległość), obsługuje firma kurierska DPD, a koszt przedstawia się następująco:

 

 • przesyłka standardowa do 5 kg - 20 zł

 • przesyłka standardowa do 31,5 kg - 39 zł

 • przesyłka standardowa do 50 kg - 65 zł

 • przesyłka niestandardowa ( która ze względu na swoje właściwości: między innymi kształty, wymiary, delikatną zawartość nie może być sortowana automatycznie lub wymaga specjalnego traktowania w przewozie, lub której maksymalna długość przekracza 175 cm ) - dopłata za paczkę 15 zł


Przy zakupie okien, drzwi, bram garażowych i rolet z montażem - dowóz wszystkich towarów gratis!

Zamówione produkty pakowane są przez sprzedawcę z uwzględnieniem należytego stopnia ochrony przed zniszczeniem podczas transportu.

Za zakupione towary sklep wystawia paragon lub (na życzenie klienta) fakturę VAT

 

REKLAMACJE I ZWROTY

 

W przypadku reklamacji zamówionych towarów należy skontaktować się ze sklepem w formie pisemnej na adres AZET Sławomir Sikorski Żwirki i Wigury 11 A Nowe Miasto Lubawskie lub e-mail biuro@dobreoknadrzwi.pl

Zgłaszając reklamację należy podać:

 

 • imię i nazwisko zamawiającego

 • nr zamówienia (znajdujący się na potwierdzeniu)

 • nr dowodu zakupu (paragonu lub faktury)

 • opis przedmiotu reklamacji

 

Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep pisma reklamacyjnego. W przypadku uznania reklamacji klient otrzymuje zwrot kosztów związanych z dostawą reklamowanego towaru na wskazane przez niego konto.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 15 dni od dnia otrzymania przesyłki z towarem. Wraz z oświadczeniem o którym mowa powyżej, klient dokonuje zwrotu towaru. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku towarów o właściwościach określonych przez klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

Sklep po otrzymaniu przesyłki dokonuje w ciągu 7 dni zwrotu kosztów na wskazane przez klienta konto.

 

 

RABATY i PROMOCJE

 

Promocje związane z ofertą sklepu (rabaty, obniżki cenowe, wyprzedaże, bezpłatne przesyłki) udzielone przez sprzedawcę obowiązują w terminie oraz na zasadach określonych każdorazowo przy potwierdzeniu zamówienia.

Przyznane rabaty:

 • dotyczą wyłącznie zamówionych towarów, nie objętych innymi promocjami

 • nie podlegają zamianie na gotówkę ani nie zwraca się ich w jakiejkolwiek innej formie

 • nie sumują się z innymi rabatami

 • nie obejmują kosztów wysyłki

W przypadku zbiegu promocji (np. darmowych kosztów wysyłki), klient może skorzystać tylko z jednej wybranej opcji.

Obliczanie rabatów: Rabat oblicza się od wartości brutto zamówienia, w momencie potwierdzenia przez sprzedawcę z uwzględnieniem zasad określonych powyżej.

 

OCHRONA DANYCH

 

Dane osobowe każdego klienta podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem i są wykorzystywane wyłącznie w celu wystawienia faktury / rachunku

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności przepisy kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny a także ustawy z dnia 27 lipca 2002 r o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego.

 

 

projekt i wykonanie AS MEDIA
Firma AZET polecana przez serwis dobreprodukty.pl

Strona główna   /   Nasza oferta   /   O nas   /   Transport   /   Montaż   /   Regulamin   /   Kontakt   /  
O NAS
Jesteśmy firmą  z długoletnim stażem. W swojej ofercie posiadamy następujący asortyment: okna i drzwi balkonowe z PCV oraz drewna drzwi wejściowe z PCV i drewna okna dachowe bramy garażowe materiały wykończeniowe Oraz szereg elementów dekoracyjnych i akcesoriów do okie...
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przedsiębiorstwo AZET
Katarzyna Sikorska


ul. Żwirki i Wigury 11a
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

tel. +48 56 47 423 20